Dinamo a fost eliminată din Cupa României, însă Zeljko Kopic e cu gândul la derby-ul cu Rapid

Dinamo a fost eliminată din Cupa României, însă Zeljko Kopic e cu gândul la derby-ul cu Rapid

Dinamo a fost eliminată din Cupa României, însă Zeljko Kopic e cu gândul la derby-ul cu Rapid


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport