Dezamăgire după eliminarea de la Cupa Mondială: ”Mi-e teamă că o să cad într-o groapă”

Dezamăgire după eliminarea de la Cupa Mondială: ”Mi-e teamă că o să cad într-o groapă”

Dezamăgire după eliminarea de la Cupa Mondială: ”Mi-e teamă că o să cad într-o groapă”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport