Decizia luată de șeful arbitrilor din Premier Legue după greșelile flagrante din weekend

Decizia luată de șeful arbitrilor din Premier Legue după greșelile flagrante din weekend

Şeful arbitrilor din Premier League, Howard Webb, a solicitat întâlniri cu oficialii cluburilor Arsenal şi Brighton, pentru a explica erorile flagrante comise în meciurile din weekend.


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport