Decizia celor de la Sepsi după ce s-a hotărât rejucarea meciului cu U Craiova 1948: ”E legea lui Mititelu!”

Decizia celor de la Sepsi după ce s-a hotărât rejucarea meciului cu U Craiova 1948: ”E legea lui Mititelu!”

Decizia celor de la Sepsi după ce s-a hotărât rejucarea meciului cu U Craiova 1948: ”E legea lui Mititelu!”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport