Daniel Oprița a ”tunat” înainte de plecarea cu CSA Steaua în cantonament: ”Nu pot să-mi bat joc!”

Daniel Oprița a ”tunat” înainte de plecarea cu CSA Steaua în cantonament: ”Nu pot să-mi bat joc!”

Daniel Oprița a ”tunat” înainte de plecarea cu CSA Steaua în cantonament: ”Nu pot să-mi bat joc!”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport