Dănciulescu a auzit care a fost cea mai mare primă pentru câștigarea Ligii 1 și nu s-a ferit: ”N-am câștigat banii ăștia!”

Dănciulescu a auzit care a fost cea mai mare primă pentru câștigarea Ligii 1 și nu s-a ferit: ”N-am câștigat banii ăștia!”

Dănciulescu a auzit care a fost cea mai mare primă pentru câștigarea Ligii 1 și nu s-a ferit: ”N-am câștigat banii ăștia!”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport