Dan Petrescu, nemulțumit de formatul Cupei: “N-am mai văzut așa ceva! Voi folosi jucători de la echipa a doua”

Dan Petrescu, nemulțumit de formatul Cupei: “N-am mai văzut așa ceva! Voi folosi jucători de la echipa a doua”

Dan Petrescu, nemulțumit de formatul Cupei: “N-am mai văzut așa ceva! Voi folosi jucători de la echipa a doua”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport