Dan Nistor, dezamăgit după remiza cu FC Voluntari: ”Sunt supărat că nu am câștigat! Am ratat foarte mult”

Dan Nistor, dezamăgit după remiza cu FC Voluntari: ”Sunt supărat că nu am câștigat! Am ratat foarte mult”

Dan Nistor, dezamăgit după remiza cu FC Voluntari: ”Sunt supărat că nu am câștigat! Am ratat foarte mult”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport