Cum și-a irosit averea un fost jucător de la Manchester City: "Mi-am luat două Ferrari, apoi o casă de 3 milioane"

Cum și-a irosit averea un fost jucător de la Manchester City: "Mi-am luat două Ferrari, apoi o casă de 3 milioane"

Cum și-a irosit averea un fost jucător de la Manchester City: "Mi-am luat două Ferrari, apoi o casă de 3 milioane"


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport