Cum a fost depistat cu COVID-19 un jucător de la FCSB: "Mă, ai nasul înfundat?" / "Nu, n-am nimic"

Cum a fost depistat cu COVID-19 un jucător de la FCSB: "Mă, ai nasul înfundat?" / "Nu, n-am nimic"

FCSB a rămas cu doar 12 jucători disponibili în lot din cauza infectărilor cu noul coronavirus sau a a accidentărilor, iar partida cu Farul Constanța, programată duminică, de la ora 20:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1, este în pericol de amânare.


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport