Cristi Bud contraatacă după ce a fost înlăturat de la ACS FC Dinamo: “Am dat prea multe goluri”

Cristi Bud contraatacă după ce a fost înlăturat de la ACS FC Dinamo: “Am dat prea multe goluri”

Cristi Bud contraatacă după ce a fost înlăturat de la ACS FC Dinamo: “Am dat prea multe goluri”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport