"Cine nu acceptă situaţia e liber să plece!" Ovidiu Burcă s-a ridicat brusc și a plecat din conferință

"Cine nu acceptă situaţia e liber să plece!" Ovidiu Burcă s-a ridicat brusc și a plecat din conferință

Antrenorul lui Dinamo, Ovidiu Burcă, a susţinut o declaraţie de presă, în care a criticat vehement decizia jucătorilor săi de a intra în grevă pentru întârzierea salariilor.


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport