Ce a spus Guardiola după ce Manchester City a revenit de la 0-2 în meciul cu Tottenham

Ce a spus Guardiola după ce Manchester City a revenit de la 0-2 în meciul cu Tottenham

Ce a spus Guardiola după ce Manchester City a revenit de la 0-2 în meciul cu Tottenham


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport