Cătălin Golofca a semnat: "Bine ai revenit!"

Cătălin Golofca a semnat: "Bine ai revenit!"

FC Botoşani a anunţat că l-a legitimat pe Cătălin Golofca, liber de contract, care ultima oară a evoluat pentru Sepsi OSK Sfântu Gheorghe.


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport