”Care e cea mai mare țeapă pe care ați luat-o?” Răspunsul sincer al unui patron din Liga 1: ”Am avut 700.000 € de la Becali”

”Care e cea mai mare țeapă pe care ați luat-o?” Răspunsul sincer al unui patron din Liga 1: ”Am avut 700.000 € de la Becali”

”Care e cea mai mare țeapă pe care ați luat-o?” Răspunsul sincer al unui patron din Liga 1: ”Am avut 700.000 € de la Becali”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport