"Berea era în vestiar". Ioniță, după Rapid - Sepsi 3-0, a dezvăluit singurul amănunt care lipsește pentru a lupta la titlu

"Berea era în vestiar". Ioniță, după Rapid - Sepsi 3-0, a dezvăluit singurul amănunt care lipsește pentru a lupta la titlu

"Berea era în vestiar". Ioniță, după Rapid - Sepsi 3-0, a dezvăluit singurul amănunt care lipsește pentru a lupta la titlu


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport