Bănel Nicoliţă: "Eu mă iau de părinți, că mă ia capul. Cum e posibil să-i luaţi așa un telefon?"

Bănel Nicoliţă: "Eu mă iau de părinți, că mă ia capul. Cum e posibil să-i luaţi așa un telefon?"

Bănel Nicoliţă: "Eu mă iau de părinți, că mă ia capul. Cum e posibil să-i luaţi așa un telefon?"


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport