"Aveam mandat 10 zile". Concluzia selecționerului Pelici după ce România U19 s-a calificat la Turul de Elită: "Legea semințelor"

"Aveam mandat 10 zile". Concluzia selecționerului Pelici după ce România U19 s-a calificat la Turul de Elită: "Legea semințelor"

"Aveam mandat 10 zile". Concluzia selecționerului Pelici după ce România U19 s-a calificat la Turul de Elită: "Legea semințelor"


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport