"Au trecut 15 ani de când sunt profesionist!" Anunțul făcut de Neymar înainte de PSG - Bayern

"Au trecut 15 ani de când sunt profesionist!" Anunțul făcut de Neymar înainte de PSG - Bayern

Neymar a asigurat că se simte ''foarte bine fizic şi mental'' înainte de meciul dintre PSG şi Bayern Munchen, din Liga Campionilor, chiar dacă "ultimele evoluţii ale echipei pariziene nu au fost prea bune".


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport