Au început să curgă ironiile, după suspendarea primită de Cristi Săpunaru: "I-a dat foarte mult o etapă! Este exagerat"

Au început să curgă ironiile, după suspendarea primită de Cristi Săpunaru: "I-a dat foarte mult o etapă! Este exagerat"

Au început să curgă ironiile, după suspendarea primită de Cristi Săpunaru: "I-a dat foarte mult o etapă! Este exagerat"


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport