Ardelenii, liniștiți după înfrângerea suferită în meciul cu Universitatea Craiova: ”Campionatul se joacă în play-off!”

Ardelenii, liniștiți după înfrângerea suferită în meciul cu Universitatea Craiova: ”Campionatul se joacă în play-off!”

Ardelenii, liniștiți după înfrângerea suferită în meciul cu Universitatea Craiova: ”Campionatul se joacă în play-off!”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport