"Ar fi cel mai prost transfer făcut de domnul Becali!" Tensiunile continuă, la două luni după ce Moruțan a semnat cu Galatasaray

"Ar fi cel mai prost transfer făcut de domnul Becali!" Tensiunile continuă, la două luni după ce Moruțan a semnat cu Galatasaray

Olimpiu Moruțan (22 de ani) a fost transferat, la finalul lunii august, de la FCSB la Galatasaray.


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport