Antrenorul de la Lugano a avut o reacție tăioasă, după remiza cu CFR Cluj: ”Am meritat-o!”

Antrenorul de la Lugano a avut o reacție tăioasă, după remiza cu CFR Cluj: ”Am meritat-o!”

Antrenorul de la Lugano a avut o reacție tăioasă, după remiza cu CFR Cluj: ”Am meritat-o!”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport