"Am vorbit cu Zăvăleanu. Nu mai sunt bani". Situație alarmantă la Dinamo. Nici de plecat, nu se poate așa ușor

"Am vorbit cu Zăvăleanu. Nu mai sunt bani". Situație alarmantă la Dinamo. Nici de plecat, nu se poate așa ușor

"Am vorbit cu Zăvăleanu. Nu mai sunt bani". Situație alarmantă la Dinamo. Nici de plecat, nu se poate așa ușor


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport