Alibec și-a turnat ”cenușă în cap” înainte de primul meci de la revenire: ”Mi se părea că sunt cel mai bun din lume”

Alibec și-a turnat ”cenușă în cap” înainte de primul meci de la revenire: ”Mi se părea că sunt cel mai bun din lume”

Alibec și-a turnat ”cenușă în cap” înainte de primul meci de la revenire: ”Mi se părea că sunt cel mai bun din lume”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport