"Ai mai lucra vreodată cu Gigi Becali?" Ce răspuns a dat Edi Iordănescu, după ce a stat trei luni la FCSB

"Ai mai lucra vreodată cu Gigi Becali?" Ce răspuns a dat Edi Iordănescu, după ce a stat trei luni la FCSB

"Ai mai lucra vreodată cu Gigi Becali?" Ce răspuns a dat Edi Iordănescu, după ce a stat trei luni la FCSB


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport