A stat doar un an la Dinamo, dar i-a făcut viață grea lui Dănciulescu: "Era pericol! Mă duceam să dorm în altă cameră"

A stat doar un an la Dinamo, dar i-a făcut viață grea lui Dănciulescu: "Era pericol! Mă duceam să dorm în altă cameră"

A stat doar un an la Dinamo, dar i-a făcut viață grea lui Dănciulescu: "Era pericol! Mă duceam să dorm în altă cameră"


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport