A stat 6 ani la noi în țară: ”Dacă în Bosnia am făcut școala vieții, în România a fost facultatea”. Regretul pe care îl are

A stat 6 ani la noi în țară: ”Dacă în Bosnia am făcut școala vieții, în România a fost facultatea”. Regretul pe care îl are

A stat 6 ani la noi în țară: ”Dacă în Bosnia am făcut școala vieții, în România a fost facultatea”. Regretul pe care îl are


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport