A plecat de la Dinamo și locul în care a ajuns l-a lăsat ”mască”: ”Alergau și vomitau în același timp!”

A plecat de la Dinamo și locul în care a ajuns l-a lăsat ”mască”: ”Alergau și vomitau în același timp!”

A plecat de la Dinamo și locul în care a ajuns l-a lăsat ”mască”: ”Alergau și vomitau în același timp!”


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport