"A fost vina mea". Luis Enrique a reacționat după eliminarea Spaniei de la Cupa Mondială din Qatar

"A fost vina mea". Luis Enrique a reacționat după eliminarea Spaniei de la Cupa Mondială din Qatar

"A fost vina mea". Luis Enrique a reacționat după eliminarea Spaniei de la Cupa Mondială din Qatar


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport