A fost anunțat jucătorul lunii septembrie în La Liga

A fost anunțat jucătorul lunii septembrie în La Liga

Fede Valverde, mijlocaşul lui Real Madrid, a fost desemnat cel mai bun jucător al lunii septembrie în La Liga, după ce a fost una dintre piesele cheie ale debutului foarte bun de sezon al grupării "blanco", sub comanda antrenorului Carlo Ancelotti.


Citește articolul complet pe DigiSport

Alte știri din DigiSport