Scrimă: Echipa masculină de sabie a României a cucerit argintul la Campionatele Europene

Scrimă: Echipa masculină de sabie a României a cucerit argintul la Campionatele Europene

Echipa masculină de sabie a României a cucerit argintul la Campionatele Europene de scrimă de la Antony (Franţa), după ce a fost învinsă în finală de Ungaria, cu 45-43.


Citește articolul complet pe Digi24

Alte știri din Digi24