ÎNTREBAREA SĂPTĂMÂNII: Cine a câștigat și cine a pierdut după aproape 60 de zile de criză politică?

ÎNTREBAREA SĂPTĂMÂNII: Cine a câștigat și cine a pierdut după aproape 60 de zile de criză politică?

„Dacă tragem linie, România este marele perdant. S-au pierdut timp, bani europeni și oportunități. Au existat câștigători pe momente, dar nu există câștigători ai acestei crize", spune Florin Negruțiu. Claudiu Pândaru completează: „Factura reală s-ar putea să o primim la sfârșitul lui august, când vom vedea câți bani din PNRR am ratat."


Citește articolul complet pe Digi24

Alte știri din Digi24