Incident la metrou în Capitală: pasagerii, evacuați dintr-un tren după o problemă tehnică

Incident la metrou în Capitală: pasagerii, evacuați dintr-un tren după o problemă tehnică

O garnitură de metrou a fost scoasă din circulație marți dimineață, după ce a apărut o defecțiune tehnică la una dintre ușile de acces. Din motive de siguranță, călătorii au fost debarcați în stația Tineretului.


Citește articolul complet pe Digi24

Alte știri din Digi24