Handbal feminin. CSM Bucureşti şi Gloria Bistriţa şi-au aflat adversarele din grupele Ligii Campionilor

Handbal feminin. CSM Bucureşti şi Gloria Bistriţa şi-au aflat adversarele din grupele Ligii Campionilor

Echipele CSM Bucureşti şi Gloria Bistriţa şi-au aflat, vineri, adversarele din faza grupelor Ligii Campionilor la handbal feminin.


Citește articolul complet pe Digi24

Alte știri din Digi24