Gigi Becali a votat guvernul Veștea, dar spune că nu avea „alură”. „Nicușor mai doarme, dar are harismă”

Gigi Becali a votat guvernul Veștea, dar spune că nu avea „alură”. „Nicușor mai doarme, dar are harismă”

Gigi Becali critică ultimele două desemnări ale președintelui pentru funcția de premier. Deputatul susține că Eugen Tomac și Adrian Veștea nu aveau „alură” și nici „harismă”. În paralel, acesta îl laudă pe Nicușor Dan. 


Citește articolul complet pe Digi24

Alte știri din Digi24