Bebeluș încuiat într-o mașină din Alba Iulia, salvat de un jandarm în timpul liber

Bebeluș încuiat într-o mașină din Alba Iulia, salvat de un jandarm în timpul liber

Un copil de 4 luni a rămas încuiat, joi, într-o maşină în Alba Iulia, după ce sistemul de închidere al autoturismului s-a activat accidental cu cheile în interior.


Citește articolul complet pe Digi24

Alte știri din Digi24