Avertisment de la IGSU: Nu lăsați copiii și animalele singuri în mașină. Le puneți viața în pericol

Avertisment de la IGSU: Nu lăsați copiii și animalele singuri în mașină. Le puneți viața în pericol

Pompierii îi avertizează pe părinți despre unul dintre riscurile ignorate în perioada verii. Mașinile se încing foarte tare, chiar și atunci când temperaturile nu sunt mari, și devin periculoase pentru copii și pentru animale, dacă rămân blocați în interior.


Citește articolul complet pe Digi24

Alte știri din Digi24