Adrian Veștea se întâlnește cu George Simion: „Îmi asum un dialog deschis cu orice formațiune politică votată de români”

Adrian Veștea se întâlnește cu George Simion: „Îmi asum un dialog deschis cu orice formațiune politică votată de români”

Premierul desemnat Adrian Veștea se va întâlni cu președintele AUR, George Simion. „Îmi asum un dialog deschis cu orice formațiune politică votată de români”, a scrie Veștea pe Facebook, după ce Simion a cerut o ca premierul desemnat să discute astăzi cu AUR dacă dorește voturile necesare învestirii.


Citește articolul complet pe Digi24

Alte știri din Digi24