Accident grav cu două TIR-uri: Camioanele au luat foc în urma impactului

Accident grav cu două TIR-uri: Camioanele au luat foc în urma impactului

Două camioane s-au ciocnit frontal, miercuri, pe DN 2A (E60), în judeţul Ialomiţa, iar în urma impactului ambele autovehicule au luat foc, cei doi şoferi fiind răniţi şi transportaţi la spital, informează Inspectoratul de Poliţie Judeţean (IPJ) Ialomiţa.


Citește articolul complet pe Digi24

Alte știri din Digi24