Eveniment - Simona Halep a castigat primul meci dupa doua luni

Simona Halep a câștigat fara emoții meciul jucat în compania Vaniei King, în turul doi, la Indian Wells.Românca a învins în doua seturi, 6-1, 6-1 în mai puțin de o ora de joc.Simona Halep se afla la prima victorie în


Citește articolul complet pe Curierul National

Alte știri din Curierul National