Eveniment - Halep a castigat turneul de la Madrid

Simona Halep a câștigat turneul WTA de la Madrid, dupa ce a învins-o pe în finala de Dominika Cibulkova cu scorul de 6-2, 6-4, informeaza agentia Agerpres, citata de B1TV. Astfel, jucatoarea românca va urca doua poziții în clasamentul WTA.Este


Citește articolul complet pe Curierul National

Alte știri din Curierul National