Eveniment - Fostul ministru Gabriel Oprea, audiat la DNA in dosarul D.I.P.I.: Nu am cerut niciodata antemergator. Am avut ce au avut și alți miniștri de Interne

Gabriel Oprea s-a prezentat, luni, la sediul Direcției Naționale Anticorupție. Fostul ministru de Interne a fost audiat de procurori în dosarul D.I.P.I., în care este acuzat de abuz în serviciu, transmite B1 TV. În acest dosar, Opr


Citește articolul complet pe Curierul National

Alte știri din Curierul National