Eveniment - Bombonica Dragnea, la DNA: Fosta soție a președintelui PSD ar fi acuzata de abuz in serviciu

 Bombonica Dragnea, fosta soție a președintelui PSD, a ajuns joi dimineața la DNA unde nu a fost stat foarte mult timp, informeaza B1 TV.Se pare ca procurorii ar fi pus-o în urmarire penala pentru abuz în serviciu.În acest dosar su


Citește articolul complet pe Curierul National

Alte știri din Curierul National