Eveniment - Alerta in Argeș: 12 elevi de 7 ani din Pitești au fost internați cu toxiinfecție alimentara

Numarul copiilor internați a ajuns la 12, iar unul dintre aceștia a fost diagnosticat cu adenovirus, precieaza digi24.ro. "Echipe comune de la DSP si DSVSA vor preleva probe d


Citește articolul complet pe Curierul National

Alte știri din Curierul National