Economie - Salariile vor creste la Ministerul Economiei cu 40%

Tehnocratii Guvernului Ciolos par sa faca tot posibilul pentru a-si mari lefurile. În timp ce sustin ca nu au destui bani si dau din colt în colt când vine vorba de Legea Salarizarii, demnitarii au gasit o metoda de a-si spori veniturile lunare. Asadar, salariil


Citește articolul complet pe Curierul National

Alte știri din Curierul National