Economie - Dincu: In anii in care am avut creștere economica, saracia a crescut cu 3,4%

În anii în care România a înregistrat crestere economica, saracia a crescut cu 3,4% deoarece capitalul românesc, cel care difuzeaza cel mai mare efect în societate, nu a reusit sa produca un efect, a declarat vicepremierul Vasile Dîncu, Ministru


Citește articolul complet pe Curierul National

Alte știri din Curierul National