Actualitate - Ministrul Mihnea Motoc, la Centrul de Excelența NATO din Oradea

 Ministrul apararii naționale, Mihnea Motoc, a efectuat joi, 14 aprilie, o vizita la Centrul NATO de Excelenta HUMINT, de la Oradea, însoțit de generalul de brigada Marian Sima, locțiitorul șefului Direcției informații militare.Dupa turul facilitaților cen


Citește articolul complet pe Curierul National

Alte știri din Curierul National