Tragedie în plin val de căldură. O femeie a murit într-un spital fără climatizare

Tragedie în plin val de căldură. O femeie a murit într-un spital fără climatizare

O femeie și-a dat ultima suflare chiar pe patul de spital, într-o agonie de nedescris, din cauza temperaturilor de nesuportat din salon! Anunțul a fost făcut de un oficial de la Urgențe, care a dat […]


Citește articolul complet pe Cancan.ro

Alte știri din Cancan.ro