Tragedie în Ohaba. Soțul viceprimăriței din comună a murit după ce a fost prins sub tractorul pe care îl conducea

Tragedie în Ohaba. Soțul viceprimăriței din comună a murit după ce a fost prins sub tractorul pe care îl conducea

O tragedie a lovit marți comunitatea din Ohaba, județul Alba, după ce un bărbat în vârstă de 66 de ani și-a pierdut viața într-un accident cumplit produs cu un tractor. Victima, identificată ulterior drept Ioan […]


Citește articolul complet pe Cancan.ro

Alte știri din Cancan.ro